Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası

Kemal, kısa süre önce kadın giyim mağazası için Görüntülü Reklam Ağı kampanyası başlattı.

Kemal, kısa süre önce kadın giyim mağazası için Görüntülü Reklam Ağı kampanyası başlattı. Kampanya başladıktan sonra web sitesi trafiği artsa da satışlarda değişiklik olmadı.

Kemal, aşağıdaki hikayelerden hangisinde harekete geçirme hedefi için yeniden pazarlamayı kullanıyor?

 • Kemal, anahtar kelimeleri ve URL’leri girerek özel bir kitle segmenti oluşturuyor. Kadın aksesuarlarıyla ilgilenen müşterileri kitlesine dahil etmeyi umuyor.
 • Kemal, aktif olarak kadın giyim ürünlerine göz atan, dönüşüm gerçekleştirmeye yakın potansiyel müşterilere ulaşmak amacıyla Pazardaki kitlenin mutfak ürünleri segmentini kullanıyor.
 • Kemal, yüklenen uyumlu listesindeki yeni kullanıcılarla asıl işletme hedeflerini ve kampanyalarını kullanarak yeniden pazarlama yapıyor. Mevcut materyallerden yararlanarak hem erişimini genişletmeyi hem de maliyetten tasarruf etmeyi amaçlıyor.
 • Kemal alışveriş sepetini terk eden kullanıcıların, diğer bir deyişle web sitesini ziyaret edip kıyafet satın almayı düşünen ancak sonra vazgeçenlerin bir listesini oluşturuyor. Bu kullanıcılara tanıtım amaçlı indirim kodu içeren bir reklam gösteriyor.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Tüm Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 2 saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail : [email protected]
Telegram : https://t.me/sertifikasoruvecevaplari veya aşağıdaki İletişim formunu doldurabilirsiniz.

  Sertifika Soruları

  Google, Youtube, Hubspot gibi tüm sertifikaları sizlerin yerine sınava girerek alıyorum.

  Yorum Yap

  Bir Cevap Yazın