Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası

Küçük bir pazarlama ekibi, internette gezen kullanıcılara alakalı reklamlar sunabilmek için Google Görüntülü Reklamlar kullanıyor.

Küçük bir pazarlama ekibi, internette gezen kullanıcılara alakalı reklamlar sunabilmek için Google Görüntülü Reklamlar kullanıyor.

Google Görüntülü Reklamlar’ın bu değerli kitlelerle bağlantı kurduğu yerler hakkında aşağıdaki ifadelerden hangisi doğrudur?

 • Google Görüntülü Reklamlar, yalnızca Google’ın Görüntülü Reklam Ağı ile iş ortaklığı yapan web sitelerinde reklam sunar.
 • Google Görüntülü Reklamlar, belirli bir minimum görüntüleme sayısına ulaşan YouTube videolarında reklam sunar.
 • Google Görüntülü Reklamlar, hedef kitlelerle temel olarak Gmail üzerinden bağlantı kurar ancak kullanıcılar bunu önem verdikleri diğer web sitelerine erişmek için yapılandırabilir.
 • Google Görüntülü Reklamlar; Gmail, YouTube ve Google’la iş birliği yapan milyonlarca başka web sitesi aracılığıyla kitlelerle bağlantı kurar.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Tüm Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 2 saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail : [email protected]
Telegram : https://t.me/sertifikasoruvecevaplari veya aşağıdaki İletişim formunu doldurabilirsiniz.

  Sertifika Soruları

  Google, Youtube, Hubspot gibi tüm sertifikaları sizlerin yerine sınava girerek alıyorum.

  Yorum Yap

  Bir Cevap Yazın