Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası

Semra kısa süre önce, saksı bitkilerinin satışını yaptığı bir online mağaza açtı. Şimdi bu mağazayı tanıtması gerekiyor.

Semra kısa süre önce, saksı bitkilerinin satışını yaptığı bir online mağaza açtı. Şimdi bu mağazayı tanıtması gerekiyor. Semra, reklamverenlere reklamlarının nerelerde gösterileceğini ve hangi biçimde görüntüleneceğini belirleyebilmelerini sağlayan farklı kampanya türleri sunduğu için Google Ads’i tercih etti.
Semra’nın en değerli kitlelere ulaşmasına aşağıdaki Google kampanya türlerinden hangisi yardımcı olur?

 • Semra’nın sattığı ürünlerle ilgili bilgiyi reklam tıklanmadan önce vererek tüketicilere ürünleri tanıtan Alışveriş kampanyaları.
 • Televizyon kanallarında ve kablo TV’de en sevdikleri programları izledikleri sırada tüketicilere Semra’nın ürünlerini tanıtan Televizyon kampanyaları.
 • Etkileşimi, uygulama yüklemelerini, hatta ürün siparişi verme gibi uygulama içi işlemleri artıran Uygulama kampanyaları.
 • En sevdikleri sosyal medya platformlarında gezindikleri sırada kullanıcılara Semra’nın ürünlerini gösteren Sosyal Medya kampanyaları.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Tüm Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 2 saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail : [email protected]
Telegram : https://t.me/sertifikasoruvecevaplari veya aşağıdaki İletişim formunu doldurabilirsiniz.

  Sertifika Soruları

  Google, Youtube, Hubspot gibi tüm sertifikaları sizlerin yerine sınava girerek alıyorum.

  Yorum Yap

  Bir Cevap Yazın